Mijn Klacht:
opgelicht mobiel besteld 28 november mobiel niet geleverd!
Gewenste Oplossing:
geld terug
henk struiksma op 30 november 2021 over TelefoonDiscounter.nl in de categorie Internetshops - Mobiele telefoons
Een klant heeft op 28 november een mobiele telefoon besteld bij TelefoonDiscounter.nl, maar heeft deze tot op heden niet ontvangen. De klant voelt zich opgelicht door het bedrijf vanwege de uitblijvende levering.
opgelicht mobiel besteld 28 november mobiel niet geleverd!
geld terug
Bericht van Robin van Klacht.nl
4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over TelefoonDiscounter.nl
Bericht van Robin van Klacht.nl
4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over TelefoonDiscounter.nl nog niet in behandeling is genomen.
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM