Klacht: Ongevraagd sms ontvangen en daar voor moeten betalen!

JA74 op 09 april 2016 over 5959-telefurte in de categorie SMS Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie SMS Diensten
Status Open
Datum 9 april 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik en mijn zoon zitten beide bij Vodafone en ik betaal de rekening. Na 2 maanden een bedrag van rond de €120,- betaald te hebben. Ben ik er achter gekomen dat mijn elke week 8 sms’jes van €1,24 op 1 dag binnen krijgt. Ik heb het kunnen stoppen door “STOP” naar 5959 te sms’en en direct een bevestiging van opzegging ontvangen. Helaas kom je er pas na de 1e rekening pas achter.

Gewenste Oplossing:

Als dit soort praktijken ophouden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over 5959-telefurte

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over 5959-telefurte nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM