Klacht: Probleem niet opgelost

Mark Hendrix 1967 op 03 december 2021 over 24-7 loodgieter.nl in de categorie Loodgieters

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loodgieters
Status Open
Datum 3 december 2021

Een klant van 24-7 loodgieter.nl meldde een lekkage vanuit de badkamer en kreeg te maken met vertragingen bij de afspraak. Hoewel de loodgieter het probleem aanvankelijk leek op te lossen door een klein stukje kitrand te repareren voor €275, bleek de lekkage 's avonds nog steeds aanwezig. De klant werd geïnformeerd dat er na 48 uur contact zou worden opgenomen voor garantie, maar het probleem is nog steeds niet verholpen.

Mijn Klacht:

Had lekkage vanuit badkamer
Bedrijf gaf aan dat zij tussen 17 en 19 uur zouden langs komen
Om 19 telefoontje dat het iets langer zou duren om 20:15 op gebeld om afspraak naar volgende dag te verzetten
Volgende dag wel op tijd
Probleem was volgens loodgieter snel gevonden , kitrand douchebak lek
Kon het meteen repareren voor €275 all in, niet de hele rand afgekit voor dat geld maar een klein stukje
’s avonds bij het douchen bleek probleem niet opgelost
Meteen weer gebeld , werd mij medegedeeld dat er na 48 uur contact met mij zou worden opgenomen voor eventuele garantie, probleem bestaat dus nog steeds en wordt nu dus ook niet gemaakt

Gewenste Oplossing:

Nog geen oplossing
Lekkage bestaat nog steeds

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over 24-7 loodgieter.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over 24-7 loodgieter.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mark Hendrix 1967
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM