Klacht: Onbeschofte man

Fientjevdp op 12 december 2022 over 112 alarmcentrale in de categorie Artsen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Artsen
Status Open
Datum 12 december 2022

Een automobilist meldde een brand nabij de snelweg bij de 112 alarmcentrale. Tijdens het gesprek werd de beller door een medewerker op een onbeleefde manier aangesproken, wat leidde tot frustratie en de beslissing om in de toekomst niet meer te bellen bij dergelijke situaties.

Mijn Klacht:

Ik was aan het rijden in mijn auto en zag naast de omheinig van de snelweg rook en vuur. Ik belde de 112 om melding te maken van de brand. De meneer aan de telefoon zei boos dat ik niet moest bellen als ik niet weet wat er in brand staat. Dit was dus de laatste keer dat ik bel wanneer ik een brand zie. Heel onbeschoft behandeld, niet normaal!

Gewenste Oplossing:

Excuses van de 112

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over 112 alarmcentrale

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over 112 alarmcentrale nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Fientjevdp
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM