Mijn Klacht:
Mijn vader 80 jaar heeft een phlipps tv. Gisteren na de werkzaamheden van ziggo, was er geen beeld meer. Zenders opnieuw geinstalleerd, volgens procedure, zelfs op Nederland 1 geen beeld meer. Twee keer gebeld met de helpdesk van ZIggo, de 2e keer wilde men wederom van voren af aan beginnen. Helaas moest ik weg. Heb dus gevraagd of ze een monteur konden sturen (als het ons probleem is wilden we er wel voor betalen). De dame vertelde me, dat dit niet de procedure is, en dat dit niet ging. Ik moest maar terugbellen als ik meer tijd had. Ik was dus in totaal al meer dan 2 uur bezig geweest (nieuwe kabel gekocht oa), en nog werkte het niet.
Thuis gekomen en zoekend naar ziggo problemen, lees ik dus dat Ziggo problemen heeft met philipss tv’s. Vandaar dus ook, dat de dame graat het merk en type tv wilde weten. Maw Ziggo wist/weet van de problemen met de philipps tv, en verteld dit niet aan de klanten.
Nu zit ik dus uren te zoeken, maak kosten, terwijl ze weten dat er een probleem is/was. Kortom ik ben er klaar mee. Ziggo heeft/had dus iets in de signaal kwaliteit verandert, waardoor sommige philipss tv’s het niet meer doen.
Ziggo moet gewoon zorgen, dat hun zooi blijft werken, Ik kreeg nu het idee, dat ik dan maar een andere type tv moet kopen. Te gek voor woorden dit.
Gewenste Oplossing:
Eerlijke communicatie naar de klanten toe. Zeg gewoon dat er een probleem is, en dat er aan een oplossing wordt gewerkt.

