Mijn Klacht:
Wij hebben nu ongeveer 5 maanden de nieuwe modem van Ziggo een Umbee EVW 3200. Na veel storingen en een zeer instabiele modem op aanraden van een medewerker van de technische dienst de router functie volledig uit laten schakelen dit ten behoeven van een stabieler internet en telefonie signaal.
Wij gingen hiermee niet akkoord omdat wij graag gebruik wilde maken van de Ziggo hotspots die aangekondigd waren. Nadat de medewerker aangaf dat Ziggo hier niet moeilijk over zou doen en wij hier gewoon gebruik van zouden kunnen maken toch maar de router uit laten zetten. Hierdoor werd de functionaliteit van de modem beter.
Uiteindelijk ontvingen wij het bericht dat de Ziggo hotspots zouden komen en je hier alleen aan mee mocht doen als je de router functie aan had staan. Hierop een klacht ingediend bij Ziggo.
Vandaag na 2 weken stilte maar weer eens gebeld. De technische dienst gesproken in verband met het mee doen aan de hotspots.
Deze medewerker was kort en duidelijk tegen ons…
“Het is kiezen. Meedoen aan hotspots door de router in te schakelen of een instabiele verbinding”
Als dit een gepaste oplossing is voor het probleem dat een door Ziggo geleverde router niet goed functioneert is het volgens mij belabberd gesteld met deze firma en de dienst die zij claimen te leveren!
Gewenste Oplossing:
Klanten die niet door hun eigen keuze de router functie laten uitschakelen moeten gewoon mee kunnen doen aan de hotspot actie!

