Mijn Klacht:
Ziggo weigert te stoppen met incasseren, terwijl ze hun apparatuur in Maart 2021 hebben ontvangen.
Nadat ik per mail en telefonisch al sinds 2021, heb verzocht mijn teveel geeincasseerde bedragen terug te stortten, en te stoppen met incasseren. Of ik zou genoodzaakt zijn, Juridische stappen te ondernemen, voor hun rekening. Proberen ze van dader, slachtoffer te spelen, door te zeggen dat ik ze al 2maanden heb geblokkeerd op incasseren terwijl al bijna een jaar lang, onterecht bedragen zijn afgeschreven, en niet teruggeboekt.
Waar de ene medewerker , hun fout bekend en zegt dat mijn geld word terug gestort, binnen 5 dagen en moet overleggen met de leidinggevende,( terwijl ik in wachtstand word gezet )komt ze het volgdende moment met het verhaal dat ik zelf uit word gezet naar een incassobureau vanwege de blokkade die ik op hun incasso heb gezet.
Ze geeft aan dat ze dat moet doorgeven van haar Manager, en dat ze het erg voor mij vind en me heel veel succes wenst.
Gewenste Oplossing:
Mijn geld terug en onnodig gemaakte telefoonkosten, Juridische kosten en overige kosten, die ik dankzei Ziggo maak, van 2021 tot heden.


