Klacht: zeer slechte service voor bestaande klanten

J.H. op 02 september 2014 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 2 september 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Al 2 jaar regelmatig storing vd modem .Bij vorige bezoekjes door “monteurs” werd al verteld dat de huidige modem verouderd was maar Ziggo zou eerdaags deze gaan vervangen. Eerdaags is al zeer lang geleden en bleef ik de modem maar regelmatig opnieuw opstarten. Vorige week maandag was de modem echt overleden. Geen Internet en telefonie meer dus maar bellen met mobiel. In de loop vd week zou een nieuwe modem binnenkomen. Vrijdags nog maar eens gebeld want ik had nog steeds ontvangen. Medewerker vertelde dat er enige vertraging was ontstaan maar Uiterlijk as maandag zal ik de modem in huis hebben. Nu, dinsdagavond, nog steeds niks binnen. Weer gebeld en deelt men mee dat de vertraging groter is geworden.10 Werkdagen !!! Prettig in deze tijd waarin alles via Internet gaat. Bankieren, werk en studie. En nu maar wachten tot die binnenkomt en alle achterstand maar proberen in te halen . 1 Van de eerste dingen die ik ga doen als de modem binnen is, is op zoek naar een profider van glasvezel (dit ligt gelukkig over een maand in de meterkast) en dan gelijk mijn abonnement bij Ziggo opzeggen. Voor een trouwe klant zullen ook echt niet hun best doen !!

Gewenste Oplossing:

Nieuwe modem

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie