Mijn Klacht:
Onlangs aan de deur werd mij ziggo zakelijk aangeboden. Ook als als ik na de eerste gratis maand overstapte op het goedkoopste abonnement (meer heb ik niet nodig) zou ik de smart wifi pods, de mediabox next en de smart wifi pods mogen houden. Dit kreeg ik bij een 3 jarig abonnement sowieso cadeau.
Dus heb ik al mijn oude apparatuur (wat ik zelf had aangeschaft) weggedaan en de nieuwe geïnstalleerd. Vervolgens het abonnement teruggedraaid naar minimum.
Nu zou ik al mijn nieuwe apparatuur toch terug moeten sturen terwijl ik mijn oude heb weggedaan!! Ik ben dus fout voorgelicht aan de deur en word zo alleen maar op extra kosten gejaagd. Ofwel de apparatuur weer aanschaffen ofwel een duurder abonnement aanschaffen wat ik niet nodig heb.
Ik heb telefonisch al een klacht ingediend. Zonder succes. Ook volledig opzeggen zou niet meer kunnen. Er wordt doodleuk gezegd dat er geen bewijs is van wat de verkoper aan de deur vertelde.
Gewenste Oplossing:
Minimaal abonnement met behouden van apparatuur of volledige opzegging abonnement.


