Klacht: Verkeerd adres overgenomen en daarna slecht geholpen.

Judithadstegge op 24 mei 2022 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 24 mei 2022

Een klant van Ziggo ervaart problemen door een verkeerd overgenomen postcode, waardoor het pakket op het verkeerde adres werd bezorgd. Na contact met de klantenservice werd het probleem niet opgelost; een monteur werd naar het verkeerde adres gestuurd en er was geen kennis van een afspraak, ondanks bevestigingen via sms en e-mail. De klant moet nu wachten tot de volgende week voor een nieuwe afspraak, terwijl zij nog steeds zonder internet zitten.

Mijn Klacht:

In eerste instantie had de mevrouw waarbij ik Ziggo had afgesloten de postcode verkeerd over genomen. Dus het pakket werd op het verkeerde adres bezorgd. Na te bellen en het door te geven werd er aangegeven dat het geregeld was. Later kregen wij ons pakket ook binnen, maar lukte het installeren helaas niet. Toen heb ik gebeld of er een monteur langs kon komen, wordt de monteur naar het verkeerde adres gestuurd.
Ik bel naar Ziggo om te vragen of ze naar ons kunnen komen en niemand weet iets van een adres wijziging en er is zogenaamd geen afspraak, terwijl ik 2 sms’je en 2 mails heb ontvangen over de afspraak.

Nu kan een andere monteur pas volgende week komen en zitten wij nog steeds zonder internet.

Gewenste Oplossing:

Dat er z.s.m. een monteur komt die het meteen goed regelt en de kosten van het internet en tv van afgelopen maand absoluut niet betaald hoeven te worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Judithadstegge
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie