Klacht: uitvallen van france 2

Hans Koens op 04 maart 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 4 maart 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Per 1 april gaat France 2 uit het zenderpakket en wij zijn , als francofielen, daar ZEER ONTEVRDEN over. Het verbaast ons ook ,dat er nu
GEEN EEN Franse zender overblijft, terwijl er van andere Europese en niet-Europese landen zelfs twee zenders per land aanwezig zijn. Als ik kijk naar de nieuwe zenders, incl. “Kim Holland” vinden wij het een schande dat we France 2 , de enige Franse zender daar voor moet wijken!!!!!!!!!

Gewenste Oplossing:

U zult begrijpen waar we WEL tevreden mee zijn!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie