Klacht: telefonische hulp

BenenAlice op 01 juli 2021 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 1 juli 2021

Een klant heeft telefonisch contact gehad met de klantenservice van Ziggo over problemen met de mediabox (Horizon), waarbij de optie om naar de radio te luisteren niet altijd beschikbaar is. De klant moet de mediabox regelmatig resetten om de functie te herstellen en wenst een oplossing zonder deze handelingen. De klantenservicemedewerker kon niet verder helpen en heeft aangegeven dat er een terugbelafspraak is voor zaterdag, maar er werd geen tijdvak gegeven.

Mijn Klacht:

zojuist telefonisch contact gehad met de klantenservice betreft het opstarten van de mediabox (horizon)
Wanneer we radio willen luisteren verschijnt deze mogelijkheid niet altijd direct om te kiezen
De enige mogelijkheid om dit weer voor elkaar te krijgen is steeds opnieuw de mediabox helemaal uitzetten wachten en weer aanzetten
De box heeft zich dan blijkbaar gereset
dit ongeveer 3x per week
Ik wil graag ’s morgens zonder problemen de radio aan zetten zonder al deze handelingen
de medewerker die ik gesproken heb kon mij niet verder helpen en ik word terug gebeld wanneer een collega de mediabox heeft uitgelezen
Gevraagd wanneer ik teruggebeld word en het antwoord was zaterdag
er kon mij op geen enkele mogelijkheid verteld worden in welk tijdvak dit plaats vind

Gewenste Oplossing:

een terugbel afspraak met een tijdvak van ongeveer 2 uur

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door BenenAlice
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie