Klacht: Tekort aan monteurs

cfguman op 04 november 2021 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 4 november 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Blijkbaar is er buiten het huis om iets wat gerepareerd moet worden en dat duurt een week bij ziggo. Ik moest ook 3 keer bellen voordat men mij vertelde dat dit het geval zou zijn. In deze tijden waarbij iedereen thuis werkt mag dit niet gebeuren. En het vreselijke is dat je daarna geen keuze hebt op iets anders. Want je hebt Ziggo of KPN…. of je huis verkopen en verhuizen zodat je wellicht meer hebt dan deze 2 monopolies.

Gewenste Oplossing:

Dat internet/tv binnen 24 uur gefixt word moet standaard zijn. Betaal de monteurs meer voor overwerk, maak dit soort teams groter en geef de servicedesk medewerkers genoeg ondersteuning om vervelend nieuws te kunnen vertellen zonder angst. Ik kan me voorstellen dat veel mensen de meest vreselijkste dingen zeggen als reactie op dit soort dingen. En dat is niet goed. En dit heeft als gevolg dat het me de eerste 2 keer niet is verteld. Dat weet ik gelukkig maar niet iedereen. Geef de service medewerkers goede begeleiding na slechte reacties van klanten !!!

Ik verwacht ook compensatie en ik hoor graag van Ziggo in welke vorm dat dan gaat zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door cfguman
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie