Klacht: Te veel in rekening brengen

Giselle80 op 26 juli 2021 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 26 juli 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Heb netjes opgezegd en ziggo wilt mij laten betalen voor dagen dat ik al afgesloten ben door hun? verwijzen me nu door naar mijn nieuwe provider om een klacht in te dienen . Heb smsjes en mailtjes van ze als bewijs waarin staat vermeld wanneer ik afgesloten zal worden ivm overstap. Dat afsluiten is ook daadwerkelijk gebeurt maar de dagen brengen ze toch in rekening!! Wat een dieven. waardeloos bedrijf is dit. Er gaat van alles mis daar en de medewerkers zijn alles behalve kundig. Verbreken gewoon de verbinding!

Gewenste Oplossing:

De dagen dat ik afgesloten ben van ziggo van mijn factuur verwijderen! simpel toch!??

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Giselle80
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie