Mijn Klacht:
Op 22 februari klacht gemeld dat ik slecht beeld had , komen blokjes te voorschijn en zo nu en dan code E 40 en nog wat maar dat is niet zo snel te lezen want het beeld valt op zwart. Ook het geluid valt dan weg. Bij het melden van de storing zij de mevrouw dat hun zelf ook storing hadden zo dat ze niet mee kon kijken. Of ik op een later tijdstip het nog maar een moest bellen. Na een paar dagen weer gebeld na dat ik een aantal mensen in de straat gesproken had die ook de zelfde storing hadden werd mij gezegd dat ze zelf allemaal moesten bellen anders deden ze niets.
Ik de storing nogmaals doorgeven en nog meer mensen uit de straat. Eindelijk een sms we zijn er mee bezig de storing is 11 maart om 12.45 üur opgelost, 11mrt sms 12 mrt opgelost , op 12 mrt sms 15 mrt opgelost, op 15 mrt 16mrt opgelost nu sms 18 mrt opgelost. Ik vraag me af of ze er wel mee bezich zijn , zie tot nu toe geen auto van ziggo en om een nieuwe kast te plaatsen zouden ze toch hier in de straat moeten zijn.
Zit inmiddels al meer dan 3 weken dat ik niet behoorlijk TV kan kijken.
Gewenste Oplossing:
Had graag gezien dat er na de eerste keer bellen actie was onder nomen. Kijk en een nieuwe kast kan voor een bedrijf 3a4 werkdagen duren maar niet als dit. Vind het een slechte zaak.

