Klacht: Storing Internet en TV

njgui op 03 september 2014 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 3 september 2014

Er is al geruime tijd sprake van problemen met zowel de televisie- als internetverbinding bij de klant. Ondanks herhaaldelijke meldingen aan Ziggo en het vervangen van de TV-kabels, blijven veel zenders niet functioneren en is de Wifi-verbinding onbetrouwbaar, waardoor de modem dagelijks opnieuw moet worden opgestart. De klant verzoekt Ziggo om een spoedige oplossing voor deze aanhoudende storingen.

Mijn Klacht:

Al lange tijd hebben wij thuis last van TV zenders die het niet doen en een storende Wifi. Betreft de TV zenders; er zijn veel kanalen die niet of nauwelijks werken. Hier hebben we Ziggo meerdere malen over gebeld. Daartoe hebben we onder andere op eigen kosten de TV kabels vernieuwd, ondanks dat is er niets veranderd. Hier hebben we Ziggo over gebeld en werd ons verteld dat ze hier niks aan kunnen doen terwijl het probleem hoogstwaarschijnlijk bij de geleverde TV ontvanger zit. Betreft de Wifi, de modem moet zeer geregeld (min 1x per dag) aan en uit gezet worden willen wij Wifi ontvangen. Ook dit is bij Ziggo gemeld maar is niets aan gedaan. Graag horen wij op zeer korte termijn van Ziggo.

Gewenste Oplossing:

Graag willen wij dat Ziggo onze problemen oplost. Dit betekend dat de Wifi en TV weer op normale manier werken. Wij hebben in het verleden veel naar Ziggo moeten bellen en hebben geïnvesteerd in nieuwe HDMI kabels. Wij gaan er dan ook van uit dat het verhelpen van deze problemen bij Ziggo ligt en niet meer bij ons.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie