Mijn Klacht:
We zouden vandaag (5 juli) voor de 4e keer (binnen een maand tijd) een monteur over de vloer krijgen die zou kijken naar onze WiFi. We hebben drie torentjes gehuurd om de WiFi in huis te versterken. Hebben met name WiFi problemen op zolder en op de 1e verdieping.
1e keer monteur kwam kijken naar de installatie torentjes en heeft ze goed gezet.
2e keer monteur kwam voor aanleggen internetkabel naar 1e verdieping (kamer zoon) en heeft internetkabel aangesloten op het torentje en een verbindende kabel aangesloten tussen torentje en gaming pc. Torentje op 1e verdieping en zolder heeft deze monteur verplaatst omdat ze niet goed zouden staan. WiFi gecheckt en werkte voor een paar dagen en daarna weer problemen.
3e keer monteur weer alles gecheckt en ziet niets vreemds volgens mij en het werkt weer voor een tweetal weken en weer valt de WiFi uit.
Vandaag 5 juli zou voor de 4e keer een monteur komen kijken en daarbij twee nieuwe torentjes meenemen en kijken naar de internetbekabeling in en om het huis. Echter deze afspraak is verzet naar woensdag 7 juli. Ik heb enkel geklikt op de link om te kijken of er eerder een mogelijkheid zou zijn dat de monteur kon komen, ik heb NIET op een datum geklikt en deze bevestigd. En waarom heb ik dat niet gedaan omdat we hier gek worden van de WiFi en het z.s.m. opgelost willen hebben. Ik ga niet als ik maandag aan de beurt ben, de afspraak naar woensdag verzetten. Daarbij nemen we om beurten een dag vrij omdat jullie zulke fijne tijdschema’s hebben. Dit is ons trouwens hiervoor ook een keer gebeurd dat er een extra afspraak is gemaakt terwijl de monteur allang geweest was. Er klopt dus duidelijk iets niet met jullie afsprakensysteem.
We hebben kinderen in huis die online les volgen en wij werken af en toe ook thuis, wat dus niet mogelijk is omdat de WiFi er om de haverklap uitvalt.
We zijn het behoorlijk zat met Ziggo en willen degelijke WiFi. Wat gaan jullie hieraan doen.
Daarbij nog een tip voor de bellijn van Ziggo. Als je optie 1 kiest voor een vraag over de monteur kun je kiezen voor 1 afspraak annuleren of 2 afspraak wijzigen. Ik hoor geen optie 3 dat je medewerker wilt spreken en dat geldt bij verschillende opties die jullie geven. Ook als laatste optie dat je gewoon een medewerker wilt spreken is er niet. Nee, je wordt gedwongen om meerdere keren terug te bellen in de hoop dat je iemand te spreken krijgt. Het iedere keer vooraf je postcode en huisnummer inspreken heeft ook geen zin, want de medewerker die je uiteindelijk aan de lijn krijgt vraagt wederom om je postcode en huisnummer. WAAROM??
Jullie begrijpen we zijn behoorlijk over de zeik door dat geklungel van Ziggo.
Ik heb deze klacht ook neergelegd bij klachten.nl.
Graag ontvang ik een reactie van Ziggo en neem geen genoegen met een standaard mailtje.
Gewenste Oplossing:
Als de WiFi consistent is en we niet om de paar dagen/ weken weer opnieuw Ziggo hoeven te bellen dat de WiFi er weer uit ligt.

