Mijn Klacht:
Op een vraag waarom mijn bestelling op de beloofde dag niet is aangekomen vertelde deze mevrouw gewoon dat het nog 5 dagen zou duren.Ik vertelde dat de technische dienst mij beloofd had dat het de volgende dag zou worden geleverd.Tot 4 keer toe kreeg ik hetzelfde antwoord dinsdag,dinsdag,dinsdag en verbrak toen verbrak de verbinding.Mijn vrouw heeft toen op mijn verzoek weer gebeld en die had een aardige mevrouw die haar vertelde dat het binnen een uur zou worden afgeleverd.
Deze mevrouw nam de moeite om het verder uit te zoeken( de eerste mevrouw las gewoon voor wat op haar scherm stond en deed verder niets)Het gesprek was op donderdag 22 augustus om 17:45 uur.Het pakketje is op 22 augustus om 18:30 uur afgeleverd.
Gewenste Oplossing:
Gezien het bovenstaande kan ik niet beoordelen wat de instructies zijn hoe men de klant moet antwoorden,maar de verbinding verbreken zonder te antwoorden lijkt mij niet juist.

