Mijn Klacht:
Mijn smart card is stuk, sommige zenders pakt hij nog wel, andere niet. Ik heb eerst alle adviezen op de ziggo site opgevolgd maar de storing blijft. De storing geeft aan dat er een smart card failure is. Dan maar chatten met Ziggo, na het probleem te hebben uitgelegd wordt ik in de wacht gezet en gebeurt er niks meer. Op den duur vraag ik of er nog iemand met mijn vraag bezig is ….dat blijkt het geval maar ik moet nog wachten. Na nog een tijdje vraag ik waar ik nu op wacht? Onmiddelijk daarop verbreekt ziggo de verbinding!
Dan maar bellen; de eerste medewerker die ik aan de lijn krijg praat opeens niet meer naar mij terug. Ik hoor zijn ademhaling door de telefoon dus met de verbinding is er niks mis…..ook dan wordt de verbinding plotseling weer verbroken.
Poging nummer 3; dit levert waarempel een heel gesprek op, de betreffende medewerker concludeert dat het probleem bij mijn tv ligt. Aan de smart card kan het niet liggen volgens hem. Ik ben een leek dus ik vraag iemand met meer ervaring om raad. Zijn conclusie is eenduidig; de foutcode geeft duidelijk smart card failure aan, ik heb mij laten afschepen.
Poging nummer 4: de dame die ik dit keer aan de lijn kreeg verschafte meer inzicht, de smartcard wordt niet meer geleverd dus ik moet overstappen op een nieuw abonnement……ik denk dat ik maar op zoek ga naar een andere provider
Gewenste Oplossing:
Als de klacht serieus wordt genomen en de verbinding door ziggo niet eenzijdig verbroken wordt omdat zij geen zin hebben in mjn vraag.


