Klacht: Slecht bedrijf

Garige op 09 april 2023 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 9 april 2023

Een klant heeft een abonnement afgesloten bij Ziggo, maar ervaart problemen met zowel internet als televisie. De klant is ontevreden over de gebrekkige ondersteuning van de klantenservice en de winkel, en raadt anderen af om een abonnement bij Ziggo te nemen.

Mijn Klacht:

Ik heb Abbonement gesloten met ziggo geen internet en tv. Ik word echt boos. Klantservice helpt niet naar winkel geweest precies hetzelfde.ik raad jullie neem geen ziggo abonnement

Gewenste Oplossing:

Ik ben niet tevreden ik heb nogsteeds geen internet en tv

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Garige
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie