Klacht: Programmagids Guide Plus

DJ15ac27 op 05 april 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 5 april 2015

Sinds 1 april 2015 ondervindt de klager problemen met het opnemen van programma's door de onbeschikbaarheid van de programmagids van Guide Plus. Ondanks eerdere communicatie van UPC dat er geen veranderingen zouden plaatsvinden, is de functionaliteit niet meer beschikbaar.

Mijn Klacht:

Sinds 1-04-2015 kan ik geen programma’s meer opnemen omdat de programmagids van guide plus niet beschikbaar is.Van UPC is mij echter meegedeeld dat er NIETS zou veranderen.

Gewenste Oplossing:

Als dit probleem opgelost is en graag zo snel mogelijk

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie