Mijn Klacht:
Wij zijn een gezin van 4, vrouw zelfstandige ik helaas volledig afgekeurd dus een uitkering.
Door de corona problemen is het bedrijf van mijn vrouw van een goede maandelijkse inkomen bijna naar failliet gegaan. Rekeningen bleven opstapelen, en konden amper nog iets betalen. Het inkomen was bijna 0. Daar zit je dan met bedrijfsauto, huur, verzekeringen, ga zo maar door.
Gelukkig zijn er aardig wat bedrijven die ons begrijpen en ons willen helpen, waardoor we gelukkig nu het bedrijf weer heel langzaam aan begint te lopen rustig mogen aflossen.
Helaas hebben we ook bij Ziggo geruime tijd een openstaande rekening lopen, doordat we eigenlijk in soort van depressie belanden, maakte we post amper nog open we zagen het bedrijf en ons leven echt kapot gaan. Uiteindelijk hebben we met behulp van dokter en met maatschappelijk werk alles even rustig bekeken. En proberen nu iedereen netjes een betaalvoorstel te doen en af te betalen.
Ziggo heeft intussen nu een blokkade gezet op de diensten, wij hebben hun het probleem uitgelegd en gevraagd om een betaalregeling waarvan ik meteen een betaling vanavond zal uitvoeren.
Ziggo wilt hier niet in mee gaan en lijkt totaal geen begrip te hebben voor de situatie. Het verergerd alleen maar door ons te blokkeren terwijl we een bedrijf en kinderen hebben.
We zijn jaren vaste klant, maar dat maakt blijkbaar niets uit.
We balen enorm, op deze manier zien we geen mogelijkheid meer om over te stappen naar andere provider, jammer want waren best tevreden over Ziggo.
We willen betalen, dat is denk ik wel het belangrijkste.
Gewenste Oplossing:
Als we een betaalregeling kunnen treffen, deze als automatische incasso.
En ik ben bereid de eerste betaling direct te doen van € 100


