Klacht: opzeggen wordt niet doorgevoerd

Niel op 08 maart 2014 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 8 maart 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Er is een opzegging niet doorgevoerd van ziggo alles in 1 per 18 janurai 2014 waardoor de betalingen gewoon doorliepen met gevolg 2,5 maanden teveel betalen van abonnement kosten. Er is mij op 14 januari bij ziggo gegarandeerd opzegging via de telefoon dat het geregeld was, ik ben er vandaag achter gekomen dat dat dus niet zo was en wordt het abonnement pas 1 april opgezegd. (eerste contact over opzegging was 20 november).

Gewenste Oplossing:

Wanneer het geld van de teveel betaalde maanden is terug betaald

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie