Klacht: Ondeugdelijke afhandeling onderzoek betwiste factuur.

Gerrit & Renate Foppen op 16 februari 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 16 februari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij hebben 2 maal contact met Ziggo opgenomen in verband met door ons niet gevoerde gesprekken naar het nummer 030605XXXX vanaf onze telefoonaansluiting met het nummer 0306043805.
In een (standaard)brief d.d. 04-02-2015 deelt de heer Hans Blom, Directeur Consumentenmarkt, ons mee dat aan de hand van de belgegevens is gebleken dat er daadwerkelijk gebeld is met ons nummer 0306043805.
We hebben echter aangegeven dat dit beslist niet mogelijk kan zijn omdat wij op de beschreven tijdstippen niet thuis waren en dus ook niet in gelegenheid om deze aansluiting te gebruiken. Tevens is er niemand die buiten ons zichzelf toegang tot onze woning kan verschaffen. Dus ook geen buren of kinderen (wij zijn kinderloos)!!
U zult begrijpen dat wij geen gesprekskosten willen betalen voor gesprekken die wij niet gepleegd hebben.
Op 13 februari jl. hebben wij contact gehad met Daphne Klaassen, die overigens met onze bezwaren eens was en ons prima te woord heeft gestaan, en zij adviseerde ons aangifte te doen bij de politie.
Er is dus door Ziggo geen onderzoek verricht hoe deze “spooktelefoon-gesprekken” kunnen plaatsvinden. Er is duidelijk sprake van een zogenaamde Hacker en wij verwachten van Ziggo dat er meer en grondig onderzoek gedaan wordt naar deze klacht.
We zien uw reactie zo spoedig mogelijk tegemoet!

Hoogachtend,

Gerrit & Renate Foppen
0611083494

Gewenste Oplossing:

Als wij met deze klacht serieus genomen worden.

Wij naar aanleiding van deze klacht niet afgescheept worden met opnieuw een standaard brief.

Als er opheldering komt d.m.v. een deugdelijk onderzoek naar hoe het mogelijk is dat er met onze aansluiting gebeld wordt en naar wie, want het betreft bovendien gesprekken naar een geheim nummer te zijn.

Ziggo zich zorgen zou maken dat er hacker zijn die hun cliënten (financieel) misbruiken en dat ook daadwerkelijk laten weten door hun nadere informatie te verschaffen over het gepleegde onderzoek.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie