Klacht: Nieuwe aansluiting

HBar op 25 november 2013 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 25 november 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Na mijn verhuizing wilde ik het alles in 1 pakket van Ziggo aangezien ik al over een digitale ontvanger/recorder van ziggo beschik. Echter mijn gekochte woning bleek niet over een aansluiting te beschikken. Dit heb ik via een website moeten regelen. Huisaanslutingen.nl. Al vrij snel heb ik idd een aansluiting gekregen. Hierna werd het echter stil. 3 maal gebeld met Ziggo en iedere keer zou het geregeld worden. Tot op de dag van vandaag is er echter nog niets gebeurd en hanteerd Ziggo de afwachtende houding.

Gewenste Oplossing:

-Ter compensatie van de lack aan klantenservice en de vele telefoontjes via mijn mobiel, een korting op de abonnenments kosten dan wel een pakket uitbreiding.
-Concreet antwoord op de vraag of Ziggo mij als klant wil. Nu heb ik sterk het gevoel dat ze dat niet willen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie