Mijn Klacht:
Helaas probeer ik op een rustige manier uit te leggen wat er is…geen telefoon dus moet op eigen kosten bellen naar ziggo met 0900 hoe verzinnen ze het weer!!!
Uiteindelijk….jaaaa ik heb gebeld…oranje beeld helemaal…dat is vervelend mevrouw wel 10x…ja daar koop ik niks voor…2 jaar bijna klant van ziggo en ik walg van ze pff….ze luisteren niet…nou moest ik op de grond gaan liggen of de kabels er nog in zaten….nou ik ben zwanger en heb dit verteld…en ja dan wacht u maar tot uw partner thuis is….ze liet me niet uitpraten..en ze wilde de haak erop gooien…nou ben ik toch gaan kijken en hang gaan hangen voor die kabels….dat 6x geprobeerd te vertellen…maar ze luisteren gewoon niet
Gewenste Oplossing:
Het liefste wel 3x een vergoeding van mijn belgedrag via het 0900 omdat jullie of te druk zijn....of niet opnemen of opgooien..

