Klacht: Krijgt een foutmelding in beeld van mijn tv

Kaatje66 op 02 augustus 2022 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 2 augustus 2022

Een klant van Ziggo ervaart sinds april een foutmelding op zijn tv en heeft dit probleem gemeld, inclusief foto's van de kabels. Ondanks dat de klant claimt dat Ziggo zelf de kabels heeft aangesloten, kan het bedrijf geen bewijs vinden van een monteurbezoek. Na een verzoek om compensatie kreeg de klant te horen dat hij daar geen recht op had, wat leidde tot frustratie en uiteindelijk het besluit om over te stappen naar een andere provider.

Mijn Klacht:

Sinds april krijg ik een foutmelding in beeld. Deze melding heb ik gemeld bij ziggo ik had ook foto’s doorgestuurd met de melding en hoe de kabels zitten bij de hoofd aansluiting ik kreeg het antwoord dat ik niet de originele kabels had maar ze hebben dat zelf aangesloten. Dat kunnen ze nergens vinden dat er een monteur geweest is. Ik had ook een compensatie gevraagd daar kwam ik voor in aanmerking na twee weken wachten nog niks ontvangen gebeld toen werd er gezegd dat ik er geen recht op heb om dat ik niet elke twee weken geklaagd had. Dat is een beetje moeilijk met dit probleem dan had je ar last van dan weer niet. Dit was knap irritant. Ik ben nu inmiddels weg bij ziggo

Gewenste Oplossing:

Met de compensatie

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Kaatje66
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie