Klacht: Kan al weken niet inloggen via Ziggo TV APP

preacher64 op 09 september 2013 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 9 september 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Enige weken geleden heb ik de klantenservice van Ziggo benaderd omdat ik met meerdere apparaten niet kan inloggen via de Ziggo TV App.
1e contact: sorry uw telefoon wordt door ons niet ondersteund. Succes ermee, bel Service+ maar.
2e contact: Na alle suggesties te hebben uitgevoerd wordt de klacht door verwezen naar hoger echelon.

Na een week nogmaals gebeld, nooit een terugkoppeling gehad van het “hoger echelon”.
3e contact: medewerker heeft van alles geprobeerd wat we de 2e keer ook al hadden geprobeerd. Opnieuw klacht door naar hoger echelon.

Nu is het ruim anderhalve week geleden en nog steeds niet mogelijk om in te loggen met: Ipad, Sony Ericsson LT18i, Asus Memopad 7 HD, maar wel met een Ipod touch van 4 jaar oud.
Ook nog steeds geen terugkoppeling van het “hoger echelon”, is waarschijnlijk bij Ziggo andere naam voor het ronde archief.

Gewenste Oplossing:

Als de klacht eindelijk eens een keer serieus wordt genomen en dat ik merk dat eraan wordt gewerkt. Liefst natuurlijk een werkende oplossing.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie