Klacht: Internet

[email protected] op 03 april 2021 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 3 april 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wederom geen internet in Weesp.
Bij online tv kijken, vaak bufferen, oorzaak te veel mensen kijken dan online. De reclame ‘neem je tv overal, mee met Ziggo Go’ geldt blijkbaar niet voor mij. Kan dit dan niet aangepast worden?
Ik vraag mij oprecht af, wat Ziggo met al deze opmerkingen/klachten doet. Heeft iemand wel eens een reactie gehad?
Bij de storings check op postcode, krijg je de oplossing voor het probleem. Deze richtlijnen gevolgd, maar geen resultaat.
Nu is ZIGGO aan zet!

Gewenste Oplossing:

.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie