Mijn Klacht:
Op 22 december 2012 heb ik mijn abonnement opgezegd bij Ziggo. Per 4 januari 2013 ben ik overgestapt naar een andere provider die per die datum mijn Internetabonnement bij Ziggo had opgezegd. Televisie en telefoon moest nog gebeuren, maar dat had ik dus op 22/12 gedaan.
Eind december is ondanks dit alles toch nog het volledige abonnementsgeld voor de maand januari door Ziggo afgeschreven. Ik ging er vanuit dat ik eind januari een eindafrekening zou gaan krijgen, maar dit is niet gebeurd. Ook eind februari niet.
Het is nu medio maart en ik heb nog steeds geen geld terug. Wel weet ik dat ik nog iets meer dan 46 euro aan teveel betaald abonnementsgeld tegoed heb.
Tweemaal heb ik Ziggo hierover gemaild. Begin februari kreeg ik te horen dat ik het teveel betaalde geld aan het einde van de maand februari zou ontvangen, maar dit is niet gebeurd.
Begin maart kreeg ik te horen dat ik het geld eind maart zou gaan ontvangen en de vraag is of dit nu wel het geval is.
Ik vind het onbeschoft van Ziggo om me zolang op mijn teveel betaalde geld te laten wachten. Wat als ik nu eens eind december mijn bank opdracht had gegeven, om Ziggo niets meer af te laten schrijven. Ik denk dat ik op dit moment al een of twee aanmaningen met incassokosten van Ziggo had ontvangen.
Gelukkig ben ik geen abonnee meer van deze boevenbende en ik raad iedereen aan om bij een opzegging van het abonnement de laatste afschrijving (een vooruitbetaling) niet te laten plaatsvinden. Laat Ziggo je maar netjes een eindafrekening sturen, die je dan netjes kan betalen. Op die manier kan Ziggo geen geld meer verdienen aan het drie maanden vasthouden van teveel betaald abonnementsgeld. Want ik denk dat ik echt niet de enige ben, waar dit alles speelt.
Gewenste Oplossing:
Ik wil gewoon dat Ziggo het geld per omgaande overmaakt. Het is immers mijn geld.

