Mijn Klacht:
Betreft:
Klantnummer: 10776333
Factuurnummer: 514575901-00
Geachte heer/mevrouw,
Met verbazing ontving ik bovengenoemde factuur met de mededeling dat ik een nieuw contract bij U ben aangegaan.
Hiervan ben ik mij niet bewust en heb er ook niet omgevraagd,
Na enig uitzoekwerk is gebleken dat bij toezending van de 3 WIFI booster ook direkt het abonnement is aangepast eenzijdig door jullie kant.
Ik ben niet op de hoogte gesteld door de betreffende medewerker die naar aanleiding van mijn klacht de WIFI-boosters (afspraak was gratis) heeft toegestuurd. In de doos bleek achteraf gezien ook het nieuwe contract te zitten. Dit is wel een heel vreemde manier van zaken doen.
Al geruime tijd ondervind ik niks anders dan problemen met de internetaansluiting en 2 monteurs zijn inmiddels al langs geweest om alles op orde te krijgen. Dit is helaas niet gelukt en vanaf zondag ochtend heb ik al helemaal geen internet. Dit houdt in dus geen zakelijk gebruik voor het werk mogelijk, geen telefoon en niet bereikbaar via de mail. Mijn vriend heeft in mijn naam via zijn telefoon contact moeten zoeken om het probleem aan te kaarten. Dit gesprek duurde onnodig lang, was niet van het gewenste niveau en leverde niks op behalve dat het een duur gesprek (minimaal 20 min) werd.
Ik ondervind alleen maar last van het Ziggo-netwerk i.p.v. voordelen.
Ik ga dus niet akkoord met het door U eenzijdig ingevoerde contract en eis dat U dit terug draait naar de oude situatie.
Als u van mening bent dat er wel sprake is van een nieuw abonnement had U dit bespreekbaar moeten maken en niet stiekem in een doos stoppen zonder enige vorm van overleg. Ook het gratis verstrekken van de WIFI-boosters was dus op een leugen gebaseerd.
Deze manier van zaken doen is onfatsoenlijk.
Voor de duidelijkheid vermeld ik nog dat ik mijn abonnement bij Ziggo opzeg per 30 April zoals U inmiddels al heeft vernomen via KPN zonder restricties van Uw kant.
Met vriendelijke groet,
Ilona Ciggaar-Ruijgrok.
Gewenste Oplossing:
Niet meer van toepassing


