Klacht: Geen Internet

SolangeEckmeyer op 21 februari 2014 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 21 februari 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb vorig jaar in Maart 2013 Ziggo gekregen voor alles in 1…Ik betaal €49,95 of zoiets elke maand…Maar in deze heleeee jaar heb ik internet voor maar 2 maanden misschien. Ik moet steeds Ziggo bellen dat ik geen internet heb…ze sturen steeds monteuren langs die mijn internet oplost voor misschien 1 week en dan heb ik weer geen internet…Dan weer Ziggo bellen, sturen ze weer een monteur…en de probleem blijft zo door gaan…ik den een monteur is ongeveer 10-15 keer langs gekomen en geen oplossing….en het is nooit ziggo’s fout…nee di kabel van je huis moet verandert worden zeggen ze, ik zorg ervoor dat die kabel verandert wordt..prima…nog geen goede verbinding…dan zegt een monteur oh nee di coaxkabel moet verandert worden door BAM…ok prima..BAM komt niet langs…ik bel Ziggo alweer…oh mevrouw BAM heeft contact met ons opgenomen en we weten al wat er aan de hand is, we sturen een monteur….die monteur komt langs 12 februari…en die is al in juni 2013 langs…en sinds dan is er geen oplossing…diezelfde monteur zegt tegen mij, mevrouw die kabel is niet verandert..ik kan niks voor u doen…ik ga het zelf regelen en ik neem contact met u op…vandaag 21 februari 2014 bel ik weer aan Ziggo en zegt tegen mij ja, we hebben aan Bam gevraagt om die kabel te wisselen duurt 20 werkdagen…En dan moet ik weer wachten!!!!!!! Geen oplossing, niemand heeft contact met mij genomen om informatie door te geven, gewoon weg slechte service! Ik zou niemand zeggen om met Ziggo te gaan qua service! Ik moet wel elke maand bijna €50 kwijt aan een service die ik niet krijg! Alleen TV..

Gewenste Oplossing:

Als ik normaal internet heb zoals iedereen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie