Mijn Klacht:
Categorie : klacht
Channel : Web Consumer
Aanhef :
Naam : Meerbeek Rijk
Mobiel : 31638286419
Telefoon :
E-mail : [email protected]
Klantnummer : 9608217
Opmerking : Mijn klacht is dat Ziggo veelal mooie dingen beloofd, en deze beloftes totaal niet kan waarmaken, in dit geval (heb me in het verleden wel meerdere keren ronduit misleid gevoeld door Ziggo, Nu dit laatste geval (de druppel) Krijg ik als vader de vraag van mijn dochter of ik twee kaartjes Golden Circle bij Ziggo wilde kopen omdat zij Heeeel erg graag (met vriendin)naar het tribute concert in de Ziggo Dome van The Tribute-Live in concert 23 April wilde en ik, omdat dat kon via Ziggo ,stellig beloofde dat ten uitvoer te brengen. Ik kan u vertellen dat ik deze ergernis niet nogmaals wil meemaken. Wat gebeurd, vol verwachting (moest eerst nog wel even de ziggo App op mijn iphone, na dat dit gelukt was ben ik vol goede moed gisteren om ± 8-9uur aan de gang gegaan en ben ik tot half 11 aan de telefoon geweest. (even kort door de bocht) eerst kwam ik er meerdere keren niet door, daarna lukte het me in de wacht te komen, met nog 11 duizend wachtende voor me, na die ongelooflijke lange wachtijd te hebben doorstaan en ik de eerst volgende zou zijn gebeurde er niets. Na een tijdje vol ongeloof en ergernis naar het scherm te hebben gestaard ben ik de strijd weer overnieuw aangegaan en heb me weer aangesloten aan een rij van wachtenden van ± 8000.
Na dat weer te hebben doorstaan en ik wederom naar het venster, ( waar weer niets verscheen) Kwam naar weer te hebben ingelogd de mededeling dat alles helaas uitverkocht was. (dit had het gevolg dat ik hebt getie, gesch, en gevl, hebt,
Kort samen gevat komt het hier op neer: Ben zeeeeeeeeer ontstemd en teleurgesteld over Ziggo en zou zeggen beloof de trouwe Ziggo klanten (zoals ik al vele jaren ben( nooit meer van deze niet na te komen beloftes) en ik ga me beraden om toch de stap te zetten om over te stappen naar Glasvezel die er sinds 4 maanden in mijn huis in Leersum is aangebracht en ik nog steeds die stap niet hebt gemaakt omdat ik niet overtuigd was van verbeteringen wie weet helpt me dit om het nu wel te doen al was het maar om mijn boosheid).
Hoogachtend:
Fam. Meerbeek
Koningin Julianalaan 56
3956XN Leersum
Tel: 0638286419
Gewenste Oplossing:
Dat zullen jullie toch zelf wel kunnen invullen

