Klacht: digitale tv

Bibi Lander op 23 juni 2014 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 23 juni 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Na werkzaamheden van Ziggo, ca 1/2 juni jl waren al mijn tvzenders in de war. Ik was een paar dagen weg en kwam daar op vrijdagavond 6 juni achter. Ik heb 2 uren gebeld, ’s avonds: steeds opnieuw instellen van de interactieve ontvanger, de hele procedure aflopen, maar het probleem was niet opgelost. Toen heb ik voor hetzelfde gebeld op dinsdag10 juni, weer alles telefonisch geprobeerd in te stellen, nog steeds niet goed. Ik zou een nieuwe kabel krijgen. Aangezien bij mij thuis WK voetbal gekeken zou worden, heb ik op vrijdag, 13 juni weer lang gebeld met Ziggo, weer niet gelukt. Maandag 16 juni kwam de nieuwe kabel, weer een uur gebeld, ook niet gelukt. Er mocht een monteur langs komen. Ik vroeg nog om meteen een nieuw kastje mee te nemen, want eventueel lang het daar aan en moest ik weer zonder goede tv (niet kunnen) kijken. De monteur kwam op woensdag 18 juni, ik had de hele ochtend vrij genomen. De monteur zei al na tien minuten dat het kastje kapot was. Ik zou een nieuwe krijgen.

Ik ben erg boos over het lange geprobeerd van Ziggo waar ik niets mee opschoot.
Het heeft mij vele lange telefoongesprekken gekost, ik moest vrij nemen:
6 juni
10 juni
13 juni
16 juni
18 juni

En als er een nieuw kastje komt, ben ik weer zoveel uren kwijt om te installeren.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als de zenders gewoon op volgorde zijn: Ned.1 op 1 in plaats van op nr. 97 enz.
Ik wil graag genoegdoening anders meld ik bovenstaand bij de consumentenbond.
Of een ander kastje, b.v. de HD-recorder, ter compensatie van de tijd (en geld) die ik in het probleem heb moeten stoppen wat buiten mijn schuld ontstaan was.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie