Mijn Klacht:
Mijn vrouw is op 7 februari 2021 overleden. Ik heb met de heer Murat (dat is zijn voornaam) gesproken, Die voor mij het contract van mijn overleden partner heeft beëindigd per 1 april 2021. En voor de goede orde ik de heer J.G.van Eerden die op dit zelfde adres woont en die nu graag Netflix op de televisie wil kijken in plaats van op zijn laptop, heeft met meneer Murat afgesproken om dan een andere nieuwe modem te ontvangen en de oude modem weer in te leveren bij ziggo. Maar nu staat in de brief van 9 maart 2021 van ziggo dat ik ook de digitale ontvanger moet inleveren. Er werd door de vrouwelijke medewerkster uitgelegd dat de digitale ontvanger in het pakket zat, wat mijn overleden partner heeft afgesloten indertijd en per 1 april 2021 beëindigd. Daarom moet de digitale ontvanger ingeleverd worden. Maar de digitale ontvanger zat helemaal niet in het afgesloten pakket van mijn partner, de digitale ontvanger werd ons toegestuurd omdat Ziggo het televisie signaal veranderde naar digitaal deze service werd uitgevoerd omdat ik nog over een wat oudere televisie beschik. Om deze digitale ontvanger terug te sturen naar ziggo vind ik onterecht, omdat ik dan geen televisie meer kan kijken. Ik ben nog aan een andere oplossing aan het zoeken maar die heb ik nog niet. Ik kwam er met deze medewerkster er niet uit ze kwam voor mij niet met een technische oplossing ik moest en zou deze digitale ontvanger terugsturen, omdat die nou eenmaal in het pakket zat en waar ik het niet mee eens was. Ik vroeg aan haar met wie ik gesproken had, maar zij verdomde haar naam te noemen, ik heb met haar gesproken op maandag middag tussen 17: 45 en 18:00 uur.
De ziggo medewerkster begon helemaal op te spelen en deed alsof ik haar steeds in de reden viel, maar zij kon niet luisteren en naar mijn argumenten luisteren. Toen heb ik zeer teleurgesteld het telefoon gesprek beëindigd, waardeloos.
Gewenste Oplossing:
Dat ik de digitale ontvanger mag houden in bruikleen, omdat die ons is toegestuurd door ziggo omdat ziggo het signaal naar digitaal veranderde en wij anders geen televisie meer konden kijken


