Mijn Klacht:
19 februari een oder geplaats voor Ziggo glasvezel tv en internet.
op 18 maart ontvang ik de materialen.
Ik zie dat de mediaplayer (of hoe die dan ook heet) met coax moet worden verbonden. Coax heb ik niet meer in mijn woning, alles is op UTP kabels uitgerold.
Ik heb techsupport gevraagd of het ook via UTP kabel kan, maar helaas is dit (nog) niet mogelijk.
Klantenservice gebeld of de order geannuleerd kan worden. De klantenservice wil dit niet. Ze willen een technicus sturen die een kabeltje gaat trekken. De zal over de vloer of over het plafon moeten gezien mijn huisindeling en dat wil ik uiteraard niet.
We zijn er niet uitgekomen en ik heb een klachtmelding gedaan bij Ziggo. Nu afwachten op hun reactie.
Ik snap deze reactie absolute niet. Wat kunnen ze hiermee bereiken.?
Ik ben erg benieuwd naar de klachtafwikkeling.
Gewenste Oplossing:
Annuleren van de order (ipv twee weken vier weken na bestelling en na 1 dag van ontvangst product). Wellicht dat ik in de toekomst dan nog weer klant kan worden als de oplossing wel voor mijn situatie past.

