Klacht: Speedfiller electrische hulzenautomaat

zon56 op 12 juni 2012 over Zelfsigarettenmaken.nl in de categorie Internetshops - Tabak

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 3 juli 2012
Reactie van het bedrijf:

Uiteraard kunt u retourneren voor geld terug.

Status Opgelost
Datum 12 juni 2012

Een klant heeft een elektrische speedfiller aangeschaft bij zelfsigarettenmaken.nl, maar het apparaat functioneert niet naar behoren. Het vult sigaretten slechts half en raakt frequent verstopt. De klant heeft informatie ingewonnen bij een tabakszaak, waar werd aangegeven dat het apparaat niet authentiek is, en verzoekt om een terugbetaling.

Mijn Klacht:

Electrische speedfiller gekocht voor ruim 100,00 euro bij zelfsigarettenmaken.nl. Dat ding werkt niet. We hebben echt alles geprobeerd. Speedfiller vult sigaretten maar tot de helft en zit om de haverklap verstopt. We hebben inlichtingen ingewonnen bij tabakszaak die dit apparaat verkoopt en kregen te horen dat dit nep is en geen echte speedfiller. Wil mijn geld terug. Hebben dit apparaat gezien in Antwerpen op de markt en daar werkte het perfect. Zelfsigarettenmaken.nl verkoopt troep en de levertijd is uitermate lang.

Gewenste Oplossing:

Geld terug op mijn rekening

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Zelfsigarettenmaken.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Zelfsigarettenmaken.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Zelfsigarettenmaken.nl

Heeft op 03 juli 2012 om 14:04 geantwoord

Geboden Oplossing:

Uiteraard kunt u retourneren voor geld terug.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM