Klacht: Misschien wordt hier wel op gereageerd ???

jacwijgerde op 04 mei 2012 over Zelfsigarettenmaken.nl in de categorie Internetshops - Tabak

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 4 mei 2012
Reactie van het bedrijf:

Onze excuses, bestelling stond al als verzonden. Alsnog gedaan incl 2 gratis aanstekers.

Status Opgelost
Datum 4 mei 2012

Een klant heeft op 11 april 2012 een elektrische hulzenstopper besteld en betaald, maar ontvangt geen informatie over de levering. Ondanks meerdere e-mails en telefoontjes blijft het contact met het bedrijf uit, wat leidt tot frustratie en zorgen over de ontvangst van het product en de garantie. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Goedemorgen,

Op 11/04/2012 heb ik de Twin Electric, elektrische hulzenstopper besteld. Op 12/04/2012 heb ik deze via iDeal betaald. Op 13/04/2012 zou men een week met vakantie zijn en ze zouden terug zijn op 20/04/2012, helder dus. Nergens staat op de website een levertijd vermeld. Ik ga er vanuit dat de bestelling direct na mijn betaling klaargemaakt en verstuurd wordt, maar niets is minder waar. Ik heb minimaal 3 e-mails verstuurd en ik heb in ieder geval 2 dagen achter elkaar gebeld. Alles zonder resultaat. Je kunt gewoon op geen enkele manier contact krijgen met dit bedrijf. Ik vind het hondsbrutaal. Ik heb mijn product nog niet eens ontvangen en ik maak me nu al zorgen of ik mijn spullen wel ga krijgen. Om maar niet te spreken over het feit als er iets kapot gaat. Voor garantie hoef ik me zeker niet te melden, want men reageert toch nergens op. Ik denk dat men het te druk heeft met het behandelen van de klachten via deze website ….

Gewenste Oplossing:

IK WIL GEWOON ANTWOORD EN IK WIL MIJN BETAALDE SPULLEN !!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Zelfsigarettenmaken.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Zelfsigarettenmaken.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Zelfsigarettenmaken.nl

Heeft op 04 mei 2012 om 16:04 geantwoord

Geboden Oplossing:

Onze excuses, bestelling stond al als verzonden. Alsnog gedaan incl 2 gratis aanstekers.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Zelfsigarettenmaken.nl beoordeeld.

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - Meteen dezelfde dag opgelost na het melden van deze klacht, spullen waren een dag later binnen. Prima geregeld dus. Opmerking 1: Op alle vvorgaande correspondentie zoals e-mail en telefoon is niet gereageerd. Dit gebeurde pas na het melden van de klacht. Opmerking 2: De 2 gratis aanstekers zijn niet ter compensatie. Dit was gewoon de huidige actie tijdens de bestelling.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM