Klacht: zelf bellen bij reparatie verzoek

puntkutjes33 op 29 april 2019 over Havensteder in de categorie Woningcorporaties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Woningcorporaties
Status Open
Datum 29 april 2019

Een huurder van Havensteder uit zijn onvrede over het feit dat hij zelf moet bellen naar de liftonderhoudsmonteur voor reparatieverzoeken. Hij vindt het belachelijk dat dit vereist is, vooral omdat de monteur buiten de stad is en de belkosten voor veel mensen te hoog zijn.

Mijn Klacht:

je moet zelf bellen naar de liftonderhoudsmonteur ,belachelijk is buiten de stad,en voor veel mensen te duur om te bellen

Gewenste Oplossing:

als havensteder gewoon de klacht aanneemt en door belt

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Havensteder

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Havensteder nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM