Klacht: Zalando verkoopt 2e hands kleding

natasja420 op 16 januari 2021 over Zalando in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Zalando
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 16 januari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb vorige week een jas besteld en die kwam met vlekken binnen. Mijn maat is telkens niet op voorraad dus ik bood aan om de jas te houden. Ik zou dan zelf een stomerij oid zoeken. Dit kon absoluut niet en ik moest de jas retour sturen. Prima mijn jas retour gestuurd en maar wachten tot mijn maartweer beschikbaar is. Nou ik was de eerste die de eerstvolgende maat die beschikbaar was had besteld. Tot mijn verbazing krijg ik voor de tweede keer DEZELFDE JAS binnen. De jas die volgens Zalando te defect was om te gebruiken. Nu moet ik hem WEER retour sturen terwijl mijn MAAT er telkens niet is. Dus ik moet de problemen van Zalando oplossen terwijl hun kapotte spullen verkopen!!!

Gewenste Oplossing:

- wanneer ik een nieuwe jas krijg die helemaal goed is en dat hun die zelf opsturen en niet dat ik voor de 3e keer moet wachten op mn maat

- korting zodat ik de jas kan stomen oid

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zalando

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zalando nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door natasja420
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM