Klacht: Wacht al sinds 17 november op een terugbetaling

Julia Boon op 16 februari 2023 over Zalando in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Zalando
Categorie Online Warenhuizen
Status Nieuwe klacht
Datum 16 februari 2023

Sinds 17 november wacht de klant op een terugbetaling van €199 voor defecte laarzen die zijn geretourneerd. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice, waarin verschillende redenen voor de vertraging worden gegeven, is het geld nog steeds niet teruggestort. De klant ontvangt bovendien automatische e-mails over de status van de retour, wat de frustratie vergroot.

Mijn Klacht:

In november heb ik een paar defecte laarzen t.w.v. €199 teruggestuurd. Nu snap ik dat er door de drukte rondom de feestdagen het wat langer duurt om een retour te verwerken, maar ik heb nog STEEDS geen geld terug.

Inmiddels wel meerdere malen contact opgenomen met de klantenservice waarin of wordt gezegd dat het is terugbetaald, er wat is fout gegaan en het nu echt wordt terugbetaald of om op een later moment weer contact op te nemen omdat ze niks kunnen doen.

Inmiddels weet ik dat het achter de schermen nog steeds fout gaat, want ik blijf automatische mails ontvangen over het factuur van de retour melding die ‘nog betaald zou moeten worden’; bedragen die ‘verminderd worden’ en de ‘juiste verwerking van uw retourzending’.

Ik ben het werkelijk zat. Als ik al sinds november niet het betaald was ik inmiddels al uitgekauwd door een incassobureau. Ik echter voel ik mij genoodzaakt om hetzelfde te doen als ik mijn geld niet zo snel
Mogelijk ontvang.

Bedankt voor niks Zalando!

Gewenste Oplossing:

Geld terug met rente!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zalando

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zalando nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Julia Boon
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM