Mijn Klacht:
Ik heb dinsdag 19-06,in de ochtend een bestelling gedaan en betaald, nadat er een bericht kwam dat de bestelling tussen woensdag 20-06 en vrijdag 22-06 geleverd zou worden aan huis.
Omdat ik zaterdag een bruiloft heb, was de beloofde data van de levering prima.
Maar omdat ik vandaag donderdag 21-6 nog steeds geen mail had gehad, dat de bestelling onderweg was, heb ik zalando gebeld over de status.
De mevrouw aan de telefoon zei, oh ja we hebben het nog niet compleet, en u heeft 4 artikelen, en we sturen het in één geheel, dus we weten niet wanneer u het gaat ontvangen!
Ik heb uitgelegd dat ik de betaling van €219,80 gelijk betaald had, omdat de beloofde aflever data optijd was voor de bruiloft en omdat ik door mijn werk geen tijd had om de stad in te gaan.
Als ik dit had geweten, had ik ergens anders een feest outfit kunnen bestellen. Nu ben ik met alles te laat!!!
Waarom sturen jullie niet al de 3 artikelen die jullie WEL al hebben.. dan heb ik nog iets aan de bruiloft, nu dreigt alles in het water te vallen omdat Zalando zn beloofde aflever data niet waar kan maken en zo nodig moet wachten op het laatste artikel!
Ik ben echt boos en teleurgesteld! !!
Stuur de artikelen die je wel hebt vast op!!!!!
Gewenste Oplossing:
Als ik mn bestelde artikelen alsnog morgen krijg of uiterlijk zaterdagochtend! !!

