Klacht: ruiling in aanbieding

[email protected] op 27 december 2016 over Zalando in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Zalando
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 27 december 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

mijn schoonzoon heeft sneakers van karl lagerfeld gekocht in aanbieding voor mijn dochter en kan niet voor de zelfde prijs geruild worden in een maat kleiner,hiervoor vragen ze de volle prijs weer terwijl het om een ruiling gaat ,ik vindt de services aan de telefoon lijn schandalig ik hoop dat jullie hier een oplossing voor zoeken ,zoveel besteld bij zalando en dit zal dan de laatste keer zijn mvg Harry gerrist

Gewenste Oplossing:

als we de schoenen in een maat kleiner kunnen ruilen voor de zelfde prijs als betaald is geworden

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zalando

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zalando nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM