Klacht: Retour kwijt en zalando wil geen onderzoek starten

mauricemp77 op 01 oktober 2025 over Zalando in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Zalando
Categorie Online Warenhuizen
Status Nieuwe klacht
Datum 1 oktober 2025

Een klant heeft een retourzending geregeld met Zalando, maar het pakket is niet opgehaald zoals afgesproken. Na het ophalen door PostNL ontving de klant geen afgiftebewijs en kreeg te horen dat Zalando een onderzoek kon starten. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice van Zalando, blijft de klant zonder oplossing, aangezien Zalando aangeeft dat de klant zelf het onderzoek bij PostNL moet aanvragen.

Mijn Klacht:

Ik heb een afhaal afspraak gemaakt met Zalando voor een berstelling die retour moet. Zalando zou dit de 15e van september op laten halen, 24 september komt dan eindelijk de postnl meneer het pakket afhalen. Terwijl hij het pakket aanpakt zegt hij dat de papieren zijn gevallen en door elkaar liggen in de bus, ik ontvang het afgifte bewijs morgenochtend per email (zo gaat het altijd). Er komt geen email de volgende dag, contact gehad met zowel postnl als zalando en postnl geeft aan dat zalando een onderzoek kan starten bij postnl omdat hun de opdrachtgever zijn. Na diverse moeizame telefoontjes met de klantenservice van zalando (call center in buitenland) komen we er niet uit, de klantenservice zegt letterlijk u moet zelf het onderzoek aanvragen bij postnl, dit terwijl volgens postnl alleen zalando dat kan. ik heb op bewakingscamera staan dat de postnl meneer mijn pakket aanneemt en je hoort hem zeggen dat het bewijsje morgen komt. Pakket is nu kwijt en zalando wil geen onderzoek opstarten, helaas kan ik de video niet uploaden

Gewenste Oplossing:

Geld terug

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 maanden geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Zalando
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zalando

Reactie van de melder van de klacht mauricemp77

5 maanden geleden - De service was goed maar tegenwoordig met de nieuwe callcenters in het buitenland ver te zoeken

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zalando nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door mauricemp77
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM