Klacht: pakket opgestuurd, geen geld terug

marloustenhave op 04 december 2023 over Zalando in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Zalando
Categorie Online Warenhuizen
Status Nieuwe klacht
Datum 4 december 2023

Een klant heeft een tas teruggestuurd naar Zalando, maar ontvangt geen terugbetaling omdat het onderzoeksteam heeft vastgesteld dat het pakket leeg was. Ondanks het verstrekken van trackingnummers blijft het bedrijf volhouden dat er niets in het pakket zat.

Mijn Klacht:

ik had een tas teruggestuurd en het onderzoeksteam heeft zomaar besloten dat in mijn pakket niks zat waardoor ik mijn bedrag niet terug krijg. Heb trackingnummers alles doorgestuurd, maar alsnog zeggen ze dat er niks in het pakket zat.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld gewoon terug. Lijkt mij niet meer dan normaal!

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zalando

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zalando nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door marloustenhave
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM