Klacht: Pakket geleverd, geen pakket ontvangen

Shirleu Reneerkens op 11 augustus 2025 over Zalando in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Zalando
Categorie Online Warenhuizen
Status Nieuwe klacht
Datum 11 augustus 2025

Op 5 augustus zou een pakket van Zalando geleverd worden, maar de klager heeft het pakket niet ontvangen. Na contact met zowel PostNL als Zalando, werd aangegeven dat er een systeemfout was en dat er een onderzoek zou worden gestart, maar de klager voelt zich niet serieus genomen en is ontevreden over de afhandeling van de situatie.

Mijn Klacht:

Op 5 augustus zou het pakket van Zalando met het bestel nummer 10203185547931 geleverd zijn om 11:16. Deze is echter niet geleverd rond die dag.
Ik ben gaan rond kijken of ik post nl zag en of het in de brievenbus lag, nergens te bekennen.
Hierbij heb ik telefonisch naar post nl gebeld, waarvan de medewerker zij dat het een systeem fout was en dat het al eerder gescant was dan het geleverd is. Waarop ik zij dit kan niet en is verwarrend voor de mensen.
Waarvan hij zij wacht nog maar af.
Ik heb inmiddels ook met Zalando gebeld op dezelfde dag 5 augustus. Waarvan de medewerker zij dat ze een onderzoek ging starten en ik inderdaad moest afwachten of het word geleverd. Kreeg echter het gevoel dat er niet echt geloofd werd wat ik zij. En heb ook duidelijk aangegeven dat ik er een klacht over heb aangemeld bij post nl. maar goed weer afwachten.
Inmiddels heb ik Zalando via mail gestuurd hoe het er uit zag omtrent de klacht en of ze al iets meer wisten erover, kreeg als antwoord terug dat het pakket geleverd is volgens post nl en daarbij ik een rechtsverklaring levering formulier moest invullen die ik ook direct heb ingevuld en terug gestuurd naar Zalando. Vervolgens krijg ik 8 augustus weer een bericht van Zalando dat ze het onderzoek hebben bekeken en bleek dat het pakketje is geleverd op het adres waar het moest zijn, volgens post nl . Daarbij heb ik duidelijk een gegeven dat dit niet waar is en ik hier al bang voor zou zijn dat post nl er gewoon makkelijk over doet ipv de waarheid te zeggen, anders zou die persoon die het pakketje zou moeten leveren niet persoonlijk aan mijn deur komen om te zeggen waarom ik een klacht heb ingediend voor hem. Dit mag niet en is volgens wet dreigelijk.
Nu is het weer afwachten.
Ik ga niet voor iets betalen wat ik niet heb geleverd gekregen. Ben een trouwe klant die alles netjes betaald ect. En dan krijg je dit weer iemand die te laks is om pakketjes fatsoendelijk te leveren. Hoop dat er een oplossing is. Want dit is gewoon mensen voor de gek houden.

Mvg Shirley.

Gewenste Oplossing:

Dat Zalando ook een klacht in dient omtrent het pakketje die zo gezegd is geleverd wat niet zo is. En dat ze een vergoeding geven ervoor. Ik ga niet betalen wat ik niet heb.

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zalando

Reactie van de melder van de klacht Shirleu Reneerkens

6 maanden geleden - Ze doen er laks over en geloven je niet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zalando nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Shirleu Reneerkens
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM