Mijn Klacht:
Nadat mijn e-mail account gehackt was had ik automatisch ook geen toegang meer tot mijn Zalando account.
Door de privacy wet en veiligheid was het niet mogelijk om mijn nieuwe e-mail aan te passen.
Ik was afhankelijk van Zalando voor de inzage van mij account de Zalando medewerkster gaf mij telefonisch door wat ik moest betalen en de bij behorende betaal gegevens.
Tot mijn verbazing kreeg ik een deurwaarders brief ik heb toen met Zalando gebeld die gaven aan de ik verkeerde informatie had gekregen van hun collega inclusief een foute rekening nummer van Zalando een niet bestaande rekening waar ik €33,75 aan heb betaald.
(Geld dat ik dus kwijt ben omdat de bank zeg dat de begunstigde het geld terug moet boeken maar mij)
De Zalando medewerker zei dat Zalando de deurwaarders kosten zou herroepen omdat het ging over een interne fout, ze gaf aan dat als ik de openstaande rekening zou betalen alle deurwaarders kosten automatisch zouden vervallen. Ik heb meteen betaald.
Nu heb ik nog steeds de deurwaarders die onterecht geld eisen maar liefst €40 omdat een Zalando medewerker grove fouten heeft gemaakt!
Ik weiger deze kosten te betalen ik wil dat Zalando de deurwaarders kosten laat vervallen en mij de €33,75 vergoed die ik onder hun begeleiding heb overgemaakt naar een spook rekening.
Gewenste Oplossing:
Ik weiger deze kosten te betalen ik wil dat Zalando de deurwaarders kosten laat vervallen en mij de €33,75 vergoed die ik onder hun begeleiding heb overgemaakt naar een spook rekening.


