Klacht: Nog nooit meegemaakt…

bennietzovaakboos op 22 mei 2023 over Zalando in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Zalando
Categorie Online Warenhuizen
Status Nieuwe klacht
Datum 22 mei 2023

Een klant van Zalando ervaart problemen met zijn Zalando Plus-abonnement, waardoor hij niet kan inloggen, geen nieuw account kan aanmaken en geen nieuw wachtwoord kan aanvragen. Daarnaast is hij gefrustreerd dat hij bij zijn laatste bestelling alleen met een creditcard kon betalen en eist hij een terugbetaling van 10 euro voor zijn lidmaatschap.

Mijn Klacht:

Ik heb een Zalando plus abonnement maar kan niets meer kopen. Ik heb nog nooit te laat betaald maar ik kan niet meer inloggen, Ik kan geen nieuw account aanmaken en ik kan geen nieuw wachtwoord maken. En net als andere klachtenmelders hier kon ik bij de laatste bestelling (al een tijd geleden) Alleen nog maar betalen met een creditkaart. Echt schandalig. Ik wil op z’n minst mijn 10 euro terug voor mijn lidmaatschap.

Gewenste Oplossing:

Ik wil daar nooit meer iets te kopen maar wil wel mijn 10 euro lidmaatschapsgeld terug.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zalando

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zalando nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door bennietzovaakboos
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM