Mijn Klacht:
Enige tijd geleden (eind juni) meerdere bestellingen geplaatst binnen een paar dagen tijd. Waarvan ik van 1 bestelling nooit een bevestiging heb gekregen maar waar wel het geld van is afgeschreven en bestelling nooit ontvangen. Na contact opgenomen te hebben met zalando via email , konden ook hun geen gegevens vinden en dus kon ik mijn geld terug vragen. Uiteraard een bewijs van afschrift opgestuurd. Na een hoop heen en weer gemail ben ik nog niks wijzer, we zijn nu een maand verder en heb nog steeds geen geld terug gehad en elke mail die ik krijg van zalando als reactie op een vraag is totaal anders dan een ander zegt waardoor het voor mij duidelijk is dat er totaal geen onderlinge communicatie is.
Hieronder wat voorbeelden,
Er werd mij verteld dat mijn geld binnen een paar dagen gestort zou zijn, 2 weken later had ik nog geen geld en mailde ik dus.
Antwoord,
Dat ik mijn bankgegevens moest opsturen, enz enz.
Raar? Waarom wordt er dan verteld dat het al eerder erbij wordt geschreven?
Naja goed, gegevens door gemaild, week later weer niks. Ik gebeld, maar werd in de wacht gezet omdat ze niet direct gegevens kon vinden. Slaan ze alle mailtjes wel op? Want er staat zelfs onder u wordt door mij of mijn collega s geholpen. Dan moeten ze toch weten wat er gecommuniceerd wordt.
Goed dan, enige tijd later krijg ik weer een mail dat ik dus een kopie van afschrift etc moet opsturen? Vreemd want dat had ik al gedaan en dus begint het hele riedeltje weer opnieuw. Nou ben ik er wel klaar mee na een maand heen en weer gemail wat constant op hetzelfde neer komt door dat er weinig communicatie is.
Gewenste Oplossing:
Geld terug en een andere compensatie, bestel regelmatig wat maar heb nu veel tijd verspilt aan het heen en weer mailen over 1 probleem waarbij ik vaak andere oplossingen etc kreeg, zitten ze wel op 1 lijn daar ?

