Klacht: Na 10 jaar klant weg bij zalando

Ninavd op 08 november 2022 over Zalando in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Zalando
Categorie Online Warenhuizen
Status Nieuwe klacht
Datum 8 november 2022

Na tien jaar trouwe klant te zijn geweest bij Zalando, ervaart de klager problemen met het retourproces, waarbij artikelen niet correct als retour zijn verwerkt. Ondanks zijn lange klantrelatie krijgt hij geen voordeel van de twijfel en moet hij betalen voor de geretourneerde artikelen, wat hem ertoe heeft gebracht om zijn klantrelatie met Zalando te beëindigen.

Mijn Klacht:

Ik ben al precies 10 jaar goede klant van zalando.
Retour proces is langs hun kant niet goed verwerkt en nu wordt mij doodleuk verteld dat ik na tien jaar trouwe klant niet voordeel van de twijfel krijg en artikelen niet als retour worden gemeld. Dus ik moet betalen voor retour gezonden artikelen. Ben meteen geen klant meer

Gewenste Oplossing:

Oplossing is de fout erkennen en het betaalde bedrag terug storten

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zalando

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zalando nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ninavd
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM